Rowery górskie MTB — amortyzowane i bezpieczne

( ilość produktów: 73 )

Rowery górskie MTB, które oferujemy, są wyposażone w amortyzatory, wygodne siodełko oraz wytrzymałe opony. Dzięki tym cechom sprzęt gwarantuje większe bezpieczeństwo. Zapraszamy!

Informacje podstawowe

Rower górski (MTB to skrót od Mountain Terrain Bike) jest przeznaczony do jazdy po bardziej wymagającym terenie niż miejskie chodniki i ulice. Żeby dawać przyjemność z jazdy po niesprzyjającym gruncie, rower ma specjalnie wzmocnioną konstrukcję. Dzięki solidnej ramie nawet duże obciążenie i liczne wstrząsy nie stanowią problemu. Dlatego rower górski MTB będzie nieco cięższy od męskiego czy damskiego roweru miejskiego

Kształt kierownicy należy dopasować do własnych preferencji. Podobnie siodełko – musi być na wygodne, żeby jazda na wyboistej trasie nie była bolesna. Kluczową rolę odgrywają amortyzatory. To od nich zależy komfort i bezpieczeństwo jazdy. Proponujemy rowery górskie wyposażone w hydrauliczne hamulce tarczowe. Grube opony gwarantują łatwe rozwinięcie dużej szybkości.

Gdzie używać?

Rower górski MTB się sprawdzi nie tylko w przypadku jazdy ekstremalnej, ale także turystycznej. To świetny sprzęt do podróżowania po lasach, parkach i wiejskich drogach. Można go również używać w mieście. Trzeba jedna pamiętać, że ze względu na specyficzną konstrukcję (siodełko wyżej od kierownicy i ciężka rama) jazda na nim po takim terenie po pewnym czasie będzie męcząca. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu!

MARKAMARKA
CENACENA
PŁEĆPŁEĆ
KOLORKOLOR
+ Rozwiń- Ukryj
WZROSTWZROST
+ Rozwiń- Ukryj
ROZMIAR KOŁAROZMIAR KOŁA
ROZMIAR RAMYROZMIAR RAMY
+ Rozwiń- Ukryj
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel