Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Technologie odzież termoaktywna Fuse

 

Fuse to znany niemiecki producent bielizny termoaktywnej, skarpet i akcesoriów. Wysokiej jakości materiały oraz innowacyjne technologie to z pewnością najpoważniejsze atuty, które nas wyróżniają . Oferujemy produkty wyjątkowo dobre, funkcjonalne, modne,o bardzo korzystnym stosunku ceny do wydajności,co przynosi wyraźne korzyści dla sportowców i wyraźne korzyści dla Ciebie.
Pierwsza warstwa ubrania ma bezpośredni kontakt ze skórą i w przeciwieństwie do innych warstw jest najistotniejsza dla określenia komfortu, wydajności oraz satysfakcji podczas uprawiania sportu. Wilgoć musi być transportowana od skóry szybko i sprawnie. To pozwoli utrzymać Twoje ciało suchym i odpowiednio wyregulować jego temperaturę. Innowacyjne produkty pierwszej warstwy mogą zrobić jeszcze więcej. Tak więc nie można pominąć FUSE. Marka ta posiada w sobie wszechstronne zdolności kombinacji bielizny i skarpet i jest bezkompromisowa w wykorzystywaniu tej wiedzy.
Sukces naszych produktów tkwi przede wszystkim w naszych zasadach, którym jesteśmy wierni. Kontrola wilgotności Jeśli chcesz zmoknąć możesz popływać w basenie. Ale nie w tym, co masz na sobie. Technologia Fuse korzysta z wysokiej jakości funkcjonalnych włókien,które pochłaniają wilgoć,transportują ją i niezwykle szybko odparowują na zewnątrz, pozostawiając na skórze uczucie suchości i ciepła. Komfort, dobre samopoczucie i wydajność pozostają nienaruszone.www.we-dress-you-win.com

 

Komfort

Przyjemnie miękki, bezwonny,elastyczny i szczególnie delikatny dla skóry - taki jest system pierwszej warstwy, który stanowi niezwykły atut, co jest bardzo ważne dla wygody i dobrego samopoczucia.. Zasada zachowania świeżości jest tutaj bezkonkurencyjna. Zintegrowanie warstw srebra z jonami srebra przynosi antybakteryjne efekty i neutralizuje zapachy. Dodatkowo komfort i doskonałe dopasowanie się do sylwetki uzyskano dzięki bezszwowemu szyciu. Nie ma tu miejsca dla tradycyjnych grubych szwów, które mogą powodować tarcia.

 

Wentylacja

Cyrkulacja odpowiedniej ilości powietrza ma znaczenie zasadnicze. Specjalne wzory tkanin Fuse wspierają obieg powietrza i regulują temperaturę ciała. Wilgoć może więc parować szybciej i nadmierne ciepło ulega rozproszeniu. Wynik: organizm wykazuje większą chęć do działania.

 

Ergonomia

Tutaj są same różnice. To stanowi powód, dla którego system pierwszej warstwy jest stworzony osobno dla ciała mężczyzny i ciała kobiety. Rozbudowany system kanalików składający się ze stref ciepła i wilgoci,stref ochronnych i elastycznych stworzony jest w celu optymalnego dopasowania do Twojej indywidualnej sylwetki i Twoich wymagań.

 

Bezpieczeństwo

System pierwszej warstwy działa jak ochrona skóry. Ergonomicznie wyprofilowane strefy ochronne, amortyzacja w odpowiednich miejscach i antyrefleksowa ochrona przed promieniowaniem UV zapewnienia bezpieczeństwo we wszystkich rodzajach sportu.


Dla Fuse najważniejszy jest wysokiej jakości produkt i Ty zadowolony klient! Nasze hasło "We dress. You Win" nabiera zupełnie innego znaczenia i odnosi się do także do Ciebie! Robimy wszystko, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Dzięki temu zjednaliśmy sobie poparcie wielu klientów a także czołowych sportowców: ANDI BIRNBACHER - czterokrotnego mistrza świata juniorów, srebrnego i złotego medalisty na mistrzostwach świata w biathlonie; Ricco Gross- multimedalisty igrzyski olompijskich i mitrzostw świata,najbardziej utytułowanego mężczyzny w historii startów Niemiec na zimowych olimpiadach.

 

TECHNOLOGIE

 

SYSTEM PODWÓJNEJ WARSTWY

Technologia Fuse opiera się na systemie podwójnej warstwy o konstrukcji plastra miodu, dzięki czemu produkty FUSE są bardzo wygodne nawet podczas ekstremalnego wysiłku fizycznego. Dwie warstwy przyspieszają transport wilgoci od wewnątrz na zewnątrz - szybko pochłaniając wilgoć na skórze i skutecznie ją odparowując . Technologia plastra miodu oznacza, że bielizna nie przylega do skóry, lecz pozostawia konieczną przestrzeń między skórą a ubraniem, co sprzyja optymalnej termoregulacji.

SYSTEM BEZSZWOWY

Tradycyjne szwy mogą powodować dyskomfort podczas dłuższego poruszania się . Przeważnie pokaźnych rozmiarów, są niezbyt elastyczne i mogą powodować nieprzyjemne tarcia. Wzór szwu u Fuse jest poprowadzony praktycznie bezszwową trasą. Materiały te są połączone w taki sposób, że droga łączenia jest niezwykle gładka i niewyczuwalna. Materiał pozostaje elastyczny, jest doskonale dopasowany dzięki czemu ubrania są bardzo wygodne. Zupełnie jak druga skóra.

SYSTEM PIERWSZEJ WARSTWY 3-D

Dzięki systemowi pierwszej warstwy 3-D, znanemu również jako 3-D technologii dziewiarskich, włókna w bieliźnie współdziałają we wszystkich trzech wymiarach, długości, szerokości i głębokości. Obejmują one ciało, nie powodując uczucia ścisku, dzięki czemu bielizna Fuse dostosowuje się do indywidualnych potrzeb, jest ergonomiczna, wygodna i niezwykle komfortowa.

TECHNOLOGIA SIECI

Przy projektowaniu wysokiej jakości funkcjonalnej odzieży sportowej, najwyższy nacisk kładzie się na oddychanie. Technologia sieci opiera się więc na szczególnie skutecznym sieciowym splocie, który bardzo wspomaga oddychalność i może być używany w różnych materiałach.

POLIAMID (PA)

Poliamid jest inną nazwą nylonu lub Perlonu ®. Odgrywa on znaczącą rolę, ponieważ pochłania tylko około 4% wilgoci, (objętości własnej masy), przez co pomaga zachować skórę suchą, a w połączeniu z technologiami FUSE może transportować pot z powierzchni skóry niezwykle szybko. Poliamid cechuje też duża wytrzymałość i odporność na ścieranie. Maksymalnie odporny na ścieranie i rozdarcie + elastyczny + bardzo trwały + odporny na zgniecenia+ praktycznie nie pochłania wilgoci.

POLYESTER (PES)

Lekka tkanina, która jest elastyczna, z natury trwała, wytrzymała i posiada lepsze właściwości odprowadzania wilgoci niż poliamid. Wraz z PA, PES ma najniższy wskaźnik absorpcji wilgoci około 1% masy własnej. W związku z tym tkanina pozostaje szczególnie sucha na skórze, ponieważ technologia Fuse pozwala potem na szybki transport wilgoci z dala od ciała do zewnętrznej warstwy, gdzie szybko wyparowuje. + Niezwykle lekki + Bardzo elastyczny + wysoce odporny na ścieranie i rozdarcie + stabilny wymiarowo + bardzo nisko absorbujący wodę + nie kurczy się + szybko schnie + nie gniecie się i szybko powraca do pierwotnego kształtu.

POLIPROPYLEN (PP)

"Przytulny” materiał syntetyczny. Około 40% lżejszy od bawełny, bardzo mocny i jednocześnie miękki i wełnisty w dotyku. Wchłanianie wilgoci jest praktycznie 0%,co czyni go idealnym materiałem na funkcjonalną sportową bieliznę gdyż utrzymuje skórę suchą. + Brak absorpcji wilgoci + odporny na ścieranie + antystatyczny + wyjątkowo miękki i sprężysty + wełnisty w dotyku

 

MATERIAŁY

 

HIPORA®

Hipora złożona jest z trzech struktur pokrytych warstwą poliuretanu, którą z kolei tworzą niezliczone ilości małych mikroporów. Oznacza to, że wilgoć wytwarzana przez organizm w postaci pary wodnej jest w stanie przez nią przeniknąć. + Wiatroodporna + wodoodporna + o wysokiej oddychalności + złożona z trzech warstw, o powłoce z mikroporowatą strukturą + optymalny komfort dla użytkownika.

 

COOLMAX ®

Ten wysokiej klasy poliester z DuPont oferuje maksymalny transport wilgoci, dzięki wbudowanym kanałom, które zwiększają powierzchnię odparowania o 25%. Coolmax jest również niezwykle oddychający i miękki. + Szybszy transport wilgoci ze względu na wbudowane na powierzchni włokna + +wyjątkowo oddychający, miękki i przyjemny w noszeniu, miły dla skóry + lekki i elastyczny + szybkoschnący+ niska absorpcja wody + zachowujący swój pierwotny kształt + nie pilinguje się.

 

LYCRA®

Odmiana poliuretanu firmy DuPont. Jej przędza wykonana jest z dużej ilości płytek złożonych z cienkich włókien. Duża liczba sekcji powiązana jest ze sobą, co tłumaczy jego rozciągliwość (70%). Dzięki temu, że Lycra pochłania tylko 1% wilgoci, skóra pozostaje sucha. + Rozciągliwość i szybki powrót kształtu + miła w dotyku i bardzo wygodna + odporna termicznie + odporna na czynniki zewnętrzne (słona wody, chlor) + trwała kolorystycznie + lekka.

 

™ MERAKLON

Meraklon zbudowany jest z włókien polipropylenowych. Stosowany jest głównie jako izolacja przy skórze, ponieważ pochłania bardzo mało wilgoci transportując ją na zewnątrz. Materiał jest bardzo lekki i miękki dla skóry. + Doskonały transport wilgoci + ultra lekki + miękki w dotyku.

 

THERMOLITE ®

Stworzony z wysokiej jakości włókien DuPont, zapewnia ciepło i komfort , a jednocześnie posiada niską wagę. Utrzymuje skórę suchą dzięki spirali wydrążonych w włóknach rdzeni, które stanowią pułapkę dla dużej ilości powietrza i bardzo dobrze izolują. Niska absorpcja wilgoci i duża powierzchnia pozwala na szybsze parowanie tworząc przyjemną temperaturę. + Bardzo lekki i wygodny + stwarza przyjemne ciepło + schnie 50% szybciej niż bawełna + elastyczny.

 

TACTEL®

Z jednej strony to niezwykle wytrzymała tkanina zbudowana z przędzy z poliamidu DuPont, z drugiej zaś jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku, jak bawełna. Złożona jest z dużej liczby niekończących się włókien. Tactel efektywnie transportuje wilgoć z dala od skóry, która jest następnie odparowana. + Wytrzymały + sprawia uczucie miękkości + dobry transport wilgoci + hydrofobowy.

 

KEVLAR ®

Ekstremalnie wysokiej technologii włókna poliamidowe grupy Dupont wykorzystywane są w sporcie wyczynowym. Kevlar jest niezwykle odporny, bardzo lekki i wytrzymały. Nie może być złym pomysłem wykorzystywać materiał, który jest powszechnie używany w konstrukcji kamizelki kuloodpornej jako środek chroniący obszar kolan i łokci . + Wyjątkowo lekki i jednocześnie mocny + wyjątkowo wytrzymały.

 

THINSULATE ®

Mikrowłókno z firmy 3M ma więcej włókien na cm niż inne produkty. To wyjaśnia, dlaczego stanowi pułapkę dla tak dużej ilości powietrza, a także rewelacyjne izoluje. Dodatkowo tkanina ta jest oddychająca i miękka. Dzięki swym właściwościom Thinsulate® wykorzystywany jest na całym świecie jako warstwa izolacyjna w odzieży i śpiworach , przeznaczonych do korzystania w warunkach ekstremalnych. + Szczególnie dobra izolacja termiczna + miękki i elastyczny+ lekki + szybkoschnący.

 

Polecane

Skarpety FUSE Biking Light Short Man black/antracite

Skarpety FUSE Biking Light Short Man black/antracite

Cena regularna: 26,21 zł brutto26,00 zł brutto
Skarpety damskie FUSE Biking Light Short Woman black/antracite

Skarpety damskie FUSE Biking Light Short Woman black/antracite

Cena regularna: 26,21 zł brutto26,00 zł brutto
Skarpety FUSE SPORTING ALLROUND SHORT UNISEX

Skarpety FUSE SPORTING ALLROUND SHORT UNISEX

Cena regularna: 26,21 zł brutto26,00 zł brutto
Skarpety damskie TREKKING FUSE PRO  WOMAN

Skarpety damskie TREKKING FUSE PRO WOMAN

Cena regularna: 49,40 zł brutto49,00 zł brutto

Dbamy o Twoją prywatność

Nasz Sklep wraz z Zaufanymi Partnerami przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie np. IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności, a także w celach analitycznych, marketingowych, oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań w tym także do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych) oraz do poprawnego działania strony internetowej. Warunki przechowywania lub dostępu do cookie możesz określić w Twojej przeglądarce.

Klikając „ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY” wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki oraz na dostosowanie treści na stronie naszego Sklepu do Twoich preferencji, a także w celach statystycznych i marketingowych, w tym do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych). Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie poprzez usunięcie plików cookies z przeglądarki z danego urządzenia końcowego.

Jeżeli klikniesz „NIE WYRAŻAM ZGODY” - nie będzie możliwe wejście na stronę Sklepu.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel